Дорогі наші партнери і друзі!

Цей розділ «Про нас» написаний для того, щоб Ви знали про наші цінності і пріоритети в роботі. Про наші плани і прагнення. А також для того, щоб Вам було цікаво йти пліч-о-пліч з нами, розвиватися, рости і досягати поставлених цілей. Ми - налаштовані на нові звершення і перемоги! А Ви з нами?

 

товари для свята

Ласкаво просимо

PatyStuff - це дружна команда однодумців, закоханих в свята, творчість і яскраве життя. Саме тому був створений онлайн супермаркет повітряних куль і товарів для свят, який надає величезний асортимент всього потрібного для аеродізайнерів, оформлювачів заходів і любителів яскравих красивих урочистостей. Магазин створений з любов'ю і турботою про ваш комфорт.

Для нас важливо забезпечити вас всіма необхідними матеріалами, щоб ви радували гостей своїх заходів прекрасними оформительскими роботами.

 

 

 

Чому варто вибрати нас?

  • ви отримаєте найкращі ціни, тому що ми є прямими імпортерами, а також офіційними дистрибуторами багатьох брендів
  • ми надаємо первинні документи на товар
  • ми здійснюємо швидке відправлення

 

Наші пріоритети

Ми завжди думаємо про своїх покупців і тому добре себе зарекомендували на ринку, маємо багато позитивних відгуків і велику кількість постійних клієнтів. Нас із задоволенням рекомендують друзям і знайомим!

Головним пріоритетом в роботі для нас є репутація і наша команда працює з повною віддачею. Постійно вивчаємо ринок товарів, послуг і цін, щоб запропонувати Вам все найкраще. Наша головна мета - стати найкращим магазином товарів для свята, щоб як тільки Ви подумали про організацію будь-яких заходів, відразу згадували саме нас!

Наша компанія є прямим імпортером товарів з Китаю, а також прямим імпортером та офіційним дистриб'ютором таких торгових марок як Koda, Agura. Тому ми можемо запропонувати Вам товар хорошої якості за дуже прийнятними цінами. Деякі товари нашого каталогу мають найнижчі ціни. Але головне – це співвідношення ціни та якості. Ми надаємо можливість самим покупцям вирішити який товар вибрати, адже серед наших товарів є престижні фірми-виробники та дешевші товари з Китаю. У нашому каталозі Ви знайдете товари з Китаю, Європи, США та Колумбії, а також багатьох інших країн світу.

Для оптових клієнтів діють ексклюзивні умови, і ми завжди готові обговорити цікаві пропозиції, відкриті до діалогу і співпраці.

 

 

Творча команда

Ми завжди в пошуку лідерів у виробництві святкових товарів і підбираємо для Вас нові і цікаві продукти. Цей процес не припиняється і наш каталог постійно поповнюється новинками, а команда контент-менеджерів регулярно повідомляє Вам про появу нової продукції.

 

 

 

Команда PartyStuff працює для Вас!

У нас є все для Ваших свят і процвітання Вашого бізнесу!