Додайте товари до списку бажань
0

Штори для фотозон

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

ШТОРИ ДЛЯ ФОТОЗОН

Фотозонами називають задекоруваний простір під тематику свята, це спеціальний майданчик де кожен бажаючий може отримати відмінні знімки.

Фотозони декорують залежно від тематики свята: весілля, дні народження, корпоративи; їх ставлять в торгових центрах або в честь відкриття закладу. Завдяки гарним оформлювальних робіт можна отримати якісні симпатичні знімки для соціальних мереж або в шкатулку спогадів про прекрасно проведений день. Так само інсталяції обладнані таким чином, що фотографу не потрібно командувати як краще встати для отримання відмінного результату. Тут що не встань, завжди буде красиво.

Штори для фотозон - це окремий вид мистецтва. Ними прикрашають не тільки заходи, але і задні плани при зйомці відео, адже незважаючи на свою яскравість в композиції вони виглядають досить нейтрально і не відволікають увагу від головного об'єкту - людини. Штори відмінно заповнюють можливий порожній простір в інсталяції і прекрасно поєднуються з композиціями з повітряних куль.

Штори для оформлення можна розрізнити за типом кольору і по типу будови.
Сатинові штори мають більш монохромний перелив, тоді як фольговані ж радують різноманітністю яскравих фарб і голографічним сяйвом.

Штори можуть бути як класичними: схожими на гірлянду-дощик, яким так звично прикрашають будинки в Новий рік, так і фігурними: із зображенням зірок, сердечок або кружечків, які ідеально підходять для оформлення свят, корпоративів, девіч-вечорів та інших крутих подій.

Кріпиться штора дуже легко: на її задній частині розміщена смужка двостороннього скотча. Варто зняти запобіжну стрічку і приклеїти на потрібну поверхню (уникаючи шпалери і стіни в побілці).

Яскравий елемент декору ідеально доповнить будь-яке свято і задасть потрібний настрій всім гостям.

Вгору