Додайте товари до списку бажань
0

Пакети для доставки

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Пакети для кульПАКЕТИ ДЛЯ ТРАНСПОРТУВАННЯ КУЛЬ

Повітряні кульки дуже легкі і неслухняні, якщо їх багато то може бути проблематично їх транспортувати без дискомфорту, адже неупаковані кульки можуть бути підхоплені вітром і розлетітися в різні боки ... У такому разі на збір повітряних куль що розлітілися може піти набагато більше часу ніж планувалося витратити на транспортування.

Спеціально для вирішення даного питання є зручні поліетиленові пакети для транспортування кульок в їх цілості й схоронності. Такі пакети оптимальні для перенесення. Вони спеціально були створені в зручних розмірах, завдяки чому дуже місткі. Також, вони відрізняються своєю високою міцністю і щільністю, так що можна не боятися порвати або пошкодити їх, поки зав`язуєте пакет або транспортуєте кулі по місту. Це дозволяє бути впевненим у повній цілості кульок і їх ідеального зовнішнього вигляду. Пакети для куль - це маст хев в разі транспортування повітряних кульок і ідеальний варіант для оформлення свят, заходів та сюрпризів.

 

Завдяки спеціальним отворам на пакеті, пропускається повітря всередину пакета, здійснюється вентиляція, що захищає кульки від перегріву здуття і передчасного лопання. А пакети білого кольору відштовхують прямі сонячні промені, що забезпечує додатковий захист кульок від перегріву.
Приємним доповненням буде лаконічний дизайн, який радує око вам і вашим клієнтам.

Швидка доставка, приємні ціни і часті знижки точно порадують вас. З нашими пакетами для транспортувань ви назавжди забудете про незручне переміщення навіть об'ємних куль для заходів і свят.

Вгору