Додайте товари до списку бажань
0

Все для кульок оптом

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

повітряні куліВсе для кульок оптом

З огляду на те якою популярністю користуються повітряні кулі - ця категорія просто необхідна. У ній знаходяться всі продукти, які Вам знадобляться при оздобленні святкових заходів повітряними кулями.

Адже професійні оформлювачі та івент агентства, що прикрашають святкові заходи потребують масі супутніх товарів.

Ми пропонуємо якісні товари за оптовими цінами:

  • пластикові палички для повітряних куль,
  • наклейки на кулі,
  • декоративні стрічки,
  • сяючі конфетті,
  • каркас арки,
  • сітка для куль,
  • калибратор,
  • матриці для створення фігур
  • гель Hi Float.

Велику кількість кульок просто неможливо надути вручну. Професіонали давно вже користуються електричними компресорами. У нашому магазині прекрасний вибір цього компактного помічника високої потужності.


Компресор, найкращий помічник оформлювача

Компресори високої якості, допоможуть надути велику кількість кульок різних розмірів за короткий час.

Деякі моделі мають по 2 насадки, щоб одночасно надувати 2 кулі. У комплекті до них ідуть 4 насадки, які дозволяють надувати кульки різних діаметрів.

Компресори дуже компактні і мають спеціальну ручку для перенесення. Вони виконані з міцного пластику, яскравих відтінків, тому виглядають просто чудово.
Рожеві, блакитні, жовті та двоколірні. Обирайте компресор необхідної Вам потужності і не перегрівайте, тоді він прослужить довго.

Каркас металевий для весільної арки
Прекрасні весільні арки Ви часто бачили, і ми впевнені, що вони вам подобаються. Адже арку можна прикрасити не тільки кулями, але стрічками і декоративними помпонами. Ми пропонуємо 2 варіанти каркасів для арки. Вони легко збираються і в розібраному вигляді не займають багато місця.

 

ручні насоси для кульРучні насоси

Ручні насоси дозволяють надувати швидко кульки різних діаметрів, крім гігантів. Для тугих кульок КДМ є у нас спеціальні насоси. У нашому каталозі вони поділені по 3 класів. Найякісніші і надійні насоси марковані літерою А. Всі насоси з барвистого пластика, яскраві кольори, зручність і надійність - зобиться їх дуже популярним продуктом. Двоходові насоси надувають при русі 2 рази (вперед-назад), одноходові тільки 1 - при русі вперед.

Гель Hi Float - продовжить життя кулям

Щоб кулі довго тримали форму або довше літали їх слід обробити спеціальним гелем. Збільшує життя кульці в 25 разів, пляшечки 470 мл вистачить десь на 100 повітряних куль.

Великий вибір пластикових паличок різних діаметрів і кольорів в нашому магазині представлений в цій категорії. Є для латексних і фольгованих кульок. Більше 10 видів на будь-який смак.

Прикрашайте свята разом з нами!

Вгору