Додайте товари до списку бажань
0

Кулі латексні круглі без малюнка

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Повітряні кулі здатні повернути нас в безтурботне дитинство одним своїм виглядом. Напевно через це вони користуються любов'ю самих різних людей за темпераментом і віком. Останнім часом ці аксесуари є невід'ємною частиною оформлення різних заходів. Латексні кулі ідеально підходять для цього, так як мають відмінну міцність.

На нашому сайті представлені найбільші виробники з усіх куточків світу які завоювали любов і популярність у аеродізайнери.

Італійська фірма GEMAR - один з найбільших на світовому ринку постачальників, виробників і продавців повітряних куль. Включає в себе більше декількох сотень видів латексної атрибутики різних розмірів, кольорів і форм. Колірна палітра ідеально підходить для вечірок для дітей і дорослих. Користується великою довірою у оформлювачів.

Мексиканська компанія Latex Occidental - їм віддають перевагу аеродізайнери. Добре підходять під гелій, мають ідеально круглу форму, що є найголовнішим відмітною ознакою від інших виробників. Бренд піклується про своїх споживачів і виготовляє латексні кульки з натуральних матеріалів і барвників.

Компанія під назвою BELBAL створює і випускає повітряні кульки з латексу найвищого ступеня якості. Їх повітряні кулі вважаються кращими завдяки невпинному вдосконаленню виробничих технологій і впровадження інновацій. Кульки лінійки «Металік» були розроблені перший раз технологами фірми, що дозволило значно розширювати колірну палітру.

Kalisan - це турецька компанія, яка виробляє повітряні кулі з латексу різних форм, розмірів і кольорів. Також даний виробник має дуже високі вимоги до якості свого товару. Для визначення відповідності нормативним вимогам, продукція регулярно перевіряється уповноваженими акредитованими організаціями. Кулі торгової марки Kalisan оформительской серії ідеально вписуються в будь-яку інсталяцію, якими найчастіше прикрашають заходи і яскраві урочистості.

Tofo - китайський виробник відрізняється преміальною якістю. Випускають латексні кулі хром в яскравих, насичених і яскравих кольорах. Добре літають і тримають форму, створюються виключно з натурального каучуку.

Американська компанія Qualatex почала відтворення кульок на початку двадцятого століття і сьогодні є одним з найбільших лідерів в світі даної сфери. Кулі цієї фірми згадуються професіоналами дизайнерами і любителями як "кращі" аксесуари для оформлення. Чи не мають яскраво вираженим колірним плямою навпаки шийки. Унікальна палітра відтінків.

Кулі Show - це товар українського виробництва з різноманіттям спокійних і красивих відтінків: рожеве золото, благородний насичений фіолетовий, яскравий синій, срібний, золотий смарагдово-зелений і т.д. Хромований блиск додає кулях вишуканості. Хромовані гіганти часто використовують в аеродизайну як акцент в інсталяції або кулі-сюрприз.

Вгору