Додайте товари до списку бажань
0

Кулі Bubbles

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

кульки бобоЯк правильно працювати з китайськими кульками Deco Bubbles

Прозорі кульки баблс - сфери різного діаметру, що використовуються в якості оригінального декору. Їх наповнюють різнобарвним глитер, пір'ям, конфетті і підвішують під стелею або закріплюють на предметах меблів, з'єднують в фонтани і букети. Вибух такої кульки на заході - чудова кульмінація свята.

Щоб кулька баблс виглядала ефектно, необхідно знати тонкощі підготовчої роботи з кулькою і особливості надування.

 

 

Відмінності американської та китайської продукціїкульки баблс

Шаріки баблс BUBBLE DECO - торгова марка виробника з США. Після відкриття упаковки пластикову кулю необхідно ретельно розтягнути до повного розгладження складок, що утворилися при транспортуванні. Потім можна приступати до надування гелієм.

Кульки баблс 18 і 24 дюйма під брендом Deco виробляються оптом на китайських підприємствах. Вони являють собою заготовку з стрейчевой плівки, здатну збільшуватися в кілька разів при наповненні повітрям або гелієм. Щоб забезпечити якісне надування і отримання потрібної круглої форми, кулю слід наповнити повітрям. Виконується ця операція поетапно:

Зніміть упаковку, дістаньте інструкцію і уважно ознайомтеся з усіма пунктами.

Розправте кулю відповідно до рекомендацій з інструкції. Акуратно розтягніть форму спочатку уздовж шва, а потім поперек, повторивши руху кілька разів.

Для надування використовуйте електричний компресор. На перехідник компресора надіньте шийку сфери, розташувавши шов у вертикальному положенні.

По черзі чергуючи «старт» і «стоп», повільно надувайте кульку. Обов'язково перевіряйте рівномірність наповнення повітрям.

Деякі вироби можуть мати заводський брак, що буде помітно при попередньому надуванні. Якщо форма наповнюється неоднаково по обидва боки, необхідно вимкнути компресор і спробувати розправити ненаповнену частину кулі.

 

кульки баблс

Як надати сфері правильну форму

При помітному перекосі однієї з половин кулі потрібно зняти її з перехідника компресора, надійно зафіксувавши повітря всередині. Потім виконайте наступні руху:

візьміть сферу в праву руку, щільно утримуючи шийку, розташувавши шов паралельно поверхні підлоги. При цьому надута частина повинна бути нижче здавленої; лівою рукою, зігнутою в лікті, розправте ненаповнену частину сфери, виконуючи притиснення до грудей;

при необхідності повторюйте руху до тих пір, поки куля придбає симетричну форму і буде рівномірно наповнена повітрям;

продовжуйте наповнення сфери на компресорі до отримання потрібного розміру, постійно спостерігаючи за симетричність обох половин

 

кульки баблс

Наповнення гелієм

Після проведеної попередньої роботи з надування повітрям, сдуйте кулю. Закріпіть її на балоні з гелієм так, щоб шов знаходився вертикально. Для дотримання техніки безпеки балон встановлюється між вами і кулею.
Повільно надувайте сферу, постійно відстежуючи повноту і рівномірність наповнення. Процес закінчується при отриманні потрібного діаметру.

Деякі товари можуть мати заводський брак, який неможливо усунути. Рекомендуємо купувати продукцію з запасом і закладати витрати в її вартість.

 

кульки баблсЗабезпечення довгого польоту

Для того, щоб сфера могла радувати клієнтів той час, яке показано в описі, слід ретельно зав'язати шийку, щоб виключити протікання гелію.

Після закінчення процесу заповнення зніміть кулю з перехідника і перекрутіть її кілька разів. Для зав'язування сфери використовується куля для моделювання (кдм 260). Його добре розтягують і встановлюють між двома пальцями лівої руки.

Правою рукою обертають навколо шийки сфери кілька разів. Потім зав'язують ШДМ в тугий вузол так, щоб виключити розкручування. Наступна фіксація виконується півтораметрової тасьмою - зав'язується ще один вузол.

При наявності зварювача використовуйте даний апарат для запаювання отворів на сфері.
Якщо всі етапи процесу надування і фіксації гелію були виконані правильно, куля здатна літати таку кількість часу (з урахуванням ваги декору всередині сфери):

куля 18 дюймів, вага декору 21 г, надута до 38 см в діаметрі - 5 днів, 4 ночі;

куля 18 дюймів, декор 35, надута до 40 см - 5 днів, 4 ночі;

куля 24 дюйма, максимальна вага декору 72 г, діаметр при надування 56 см - 6 днів, 5 ночей

Для досягнення даних показників рекомендується заповнювати декором на половину від максимальної ваги.

Купити шаріки баблс оптом можна в нашому магазині разом з іншими повітряними кульками і товарами для свят, отримавши кращу ціну і відмінний сервіс з оформлення замовлення і доставки по Україні.

Вгору