Додайте товари до списку бажань
0

Написи і наліпки для куль

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

При замовленні будь-якого напису необхідно вказати в коментарі:

  1. текст напису
  2. колір напису
  3. Побажання по шрифту: стандартний (ми використовуємо Times New Roman жирний курсив в стандартному варіанті). Також ви можете обрати один з шрифтів тут.

Кольори в наявності: білий, жовтий, червоний, помаранчевий, малиновий, зелений, чорний, срібло, золото, бургунді, фіолетовий, ніжно-рожевий, м'ята, світло-блакитний, синій

Ознайомитися з палітрою цих квітів ви можете тут.

 

НАЛІПКИ І НАПИСИ НА КУЛІ

Наліпки на кульки - це відмінний спосіб передати настрій свята. На жаль, не завжди ми можемо знайти кульки потрібної форми і розміру, та ще й з бажаними словами, а наклейка на кульку може стати відмінним виходом із ситуації, адже можна замовити абсолютно будь-який напис або обрати з асортименту. Всього на нашому сайті представлено 3 категорії наліпок це:

1. Індивідуальні наліпки. Якраз якщо ніде в Інтернеті немає відповідного дизайну або ж потрібен тематичний напис, яка ніяк не може існувати. Наш дизайнер може створити наліпку спеціально для вас і за вашим індивідуальним побажанням. Так що завдяки цій послузі є можливість написати на кульці або коробці все, що душа забажає.

2. Дизайнерські наліпки. Їх наша компанія розробляє сама. У нас досить великий вибір унікальних дизайнів на будь-яку тематику: привітання з днем ​​народження, з випискою, визнання в любові або ж просто теплі слова і побажання, які точно будуть приємні кожному хто їх отримає.

3. Набори наліпок. У цій категорії ви знайдете кілька тематично підібраних наклейок. В основному, вони використовуються на кульках, які потім прикрашають урочисті заходи в честь визначення статі дитини. Так що набір boy or girl - це вже популярна класика. На нашому сайті можна знайти набори з цифрами, якими можна прикрасити кулю; соціальними мережами, що дуже популярні зараз, а також наклейки в тематиці Хеллоуїн і величезна кількість зірок, сердець, корон і інших стильних малюнків.

Всі наліпки друкуються безпосередньо нами з високоякісного матеріалу - плівки оракал, який ми самі ретельно відбираємо. Всі макети для наліпок так само робляться особисто нами.

Величезний вибір кольорів дозволяє виконати багато наліпок різних кольорів. Ще є глянцеві написи виконані з золотого і сріблення матеріалу.

Вгору