Додайте товари до списку бажань
0

Наповнювачі

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

НАПОВНЮВАЧ ДЛЯ КУЛЬ

Конфетті - різнокольорові, зазвичай паперові кружечки дрібного розміру, невід'ємний атрибут свят, в основному, його використовували під час балів, карнавалів, і маскарадів, а також днів народження та весільних урочистостей. У цього святкового атрибуту дуже багата історія. Наприклад, в Італії це спочатку були вироби з цукру і мигдалю, що кидали з вікон під час вуличних походів і міських свят. Зараз же традиція трохи змінилася, проте зберегла свій сенс.

Наповнювач для повітряних куль використовують для створення незвичайних композицій з яскравим доповненням. Декоративні кульки часто можна зустріти в оформлювальних роботах, фонтанах з повітряних куль або просто як подарунок. Найпоширеніші типи, які наповнюють конфетті - це прозорі латексні кулі більше 12 дюймів і bubbles будь-якого розміру.

Також, наповнювач часто використовується в саморобних хлопавках, кулях-сюрприз, піньяті і т.д.

Наповнити кульку конфетті можна кількома способами: перший і найскладніший: самостійно розтягнути шийку і засипати в неї конфетті. Другий спосіб: скористатися спеціальним пристроєм для кулі з мішурою. Варіант третій: наповнити можна за допомогою широкої трубки, яка вставляється в горлечко кульки і через неї засипається конфетті після чого сама куля наповнюється повітрям або гелієм.

Можна зустріти абсолютно різноманітні наповнювачі для повітряних кульок. Квадратні, круглі, прямокутні - такі найчастіше робляться з фольги і мають дзеркальне двостороннє сяйво. Асорті складається з різноманітних квітів і найбільш схожі на звичні нам конфетті. Фігурні наповнювачі можуть бути різними: сердечками, зірками або колами. Такі можна використовувати в кулях-сюрпризи.

Наповнювачі - це яскравий декоративний елемент, який додасть фарб будь-якому святу.

Вгору