Додайте товари до списку бажань
0

Полімерний гель для кульок і поліроль

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Чому варто купити гель для обробки кульок

Всі повітряні кулі можна розділити на дві великі групи:

  • фольговані;
  • латексні.

Перші при наповненні гелієм можуть вільно літати і зберігати свою форму до 1 місяця. Багато латексних "падають" набагато швидше. Це відбувається через те, що невеликі молекули гелію повільно і впевнено проходять через пори латексу.

Для продовження часу польоту латексного кулі наповненої гелієм існує полімерний гель. Це - речовина без кольору, запаху і смаку. В каталозі сайту представлені товари виробництва KODA і Hi-float. Вони повністю безпечні для здоров'я людини, що доводиться численними перевірками на токсичність. У процесі використання гель не викликає алергічних або інших негативних реакцій, а тому кулі з обробкою підходять для використання на дитячих і інших святах.

Використання полімерного гелю для кульок

Для обробки кульки буде потрібно спеціальний дозатор, який можна придбати в комплекті з гелем Hi-float або KODA. З його допомогою всередину кулі поміщається невелика кількість розчину. Усю речовину потрібно рівномірно розподілити по поверхні, уникаючи попадання на горлечко. Після надути кулі гелієм і просушити протягом 2-4 годин в закритому приміщення без протягів. Це робиться для подальшого уникнення деформації полімерного шару.

Для економії часу наповнювати кулі складом KODA і Hi-float можна заздалегідь. Після того, як обробите полімерним гелем кульку, варто перев'язати її горловину гумкою або стрічкою. Це допоможе не допустити передчасного висихання гелю. У такому вигляді зберігати їх можна до 5 днів.

ВАЖЛИВО! У процесі роботи необхідно дотримуватися запобіжних заходів. При надування гелієм, тримайте його нижче рівня очей, щоб уникнути попадання складу в очі, якщо куля раптом лопне.

Вгору