Додайте товари до списку бажань
0

Anagram

Anagram - лідер індустрії

Компанія Anagram була заснована в 1977 році в США. У 1998 році відбулося злиття з компанією Amscan, що займається виробництвом святкової і карнавальної продукції. Рік за роком Anagram активно прогресував і пройшов тривалий шлях від створення перших фігурних кульок до розробки «ходячих» куль AirWalker® Balloon Danglers.

 

Основні характеристики:

  • Ціна - висока.
  • Підходить для роботи з повітрям і гелієм.
  • Висока тривалість польоту.
  • Гарна якість.
  • В асортименті є: оформлювальна фольга, фігури, міні-фігури, кулі з малюнками.


Виробник здійснює свої поставки в усі куточки світу і користується довірою мільйонів споживачів далеко не один рік. Anagram - це лідер індустрії, гарант якості і творчих ідей завоював своє звання десятками років копіткої праці і інновацій.

В асортименті представлені як невеликі фольговані кулі, так і справжні гіганти розміром в людський зріст і навіть більше.

Повітряні кульки умовно можна поділити на кілька категорій:

1. Оформлювальна фольга. Що має форми сфер, куба, серця, зірки. Багата і різноманітна колірна гамма, дозволяє підібрати фігури до будь-інсталяції.

2. Герої популярних мультфільмів і коміксів. Безумовно порадують кожну дитину і стануть як відмінним подарунком, частиною букета або фотозоні, яка нікого не залишить байдужою і викличе захват у дитячих очах.

3. Кулі, що відповідають різним тематичним святам. Новий рік, день народження, Хеллоуїн та інші. За рахунок багатого асортименту можна підібрати фольговану кульку для будь-якого випадку.

Дизайнери старанно прорисовують дрібні деталі, щоб персонажі поставали перед замовниками як живі, підбирають яскраві, насичені кольори для створення атмосфери свята. Завдяки сучасним технологіям всі шви ретельно опрацьовуються для мінімізації браку.

 

Якщо ви хочете створити неповторне свято і шокувати оточуючих можете сміливо обирати фольговані кульки виробництва Anagram. Поєднання якості, унікального дизайну і багаторічного досвіду ось, що робить цього виробника однієї з найуспішніших компаній, що виробляють повітряні кулі.

Немає товарів

Вгору