Додайте товари до списку бажань
0

Сфера

фольговані сфериФольговані сфери

Фольговані сфери - це різновид круглих куль, які при надуванні набувають 3D обсяг. Отримана сфера відмінно виглядає як окрема кульку на пластиковій паличці або на кольоровій стрічці, в букеті куль або у вигляді елемента композицій, фігур з повітряних кульок.

Варіанти використання сфери з фольги

Фольговані сфери виглядають об'ємно, тому будь-яка композиція з ними виглядає солідно. Здається, що використано велику кількість кульок, а насправді - всього кілька штук.

Фольговані сфери можуть стати «верхівкою» колони з латексних повітряних або гелієвих кульок при оформленні входу в зал, у якому підкреслюється урочиста подія. Дані фігури відмінно виглядають на сцені під час проведення заходів різної тематики.

Сфера з фольги доповнює арки і гірлянди, роблячи їх більш яскравими, виразнішими. Такі композиційні рішення замовляють для оформлення вхідної групи на відкриття магазину, офісу, відділення банку. Арочні фігури зі сферами красиво виглядають на урочистих лінійках, святах в школах і дитячих садах. Їх використовують для прикраси різноманітних вечірок, корпоративів.

Фольговані сфери відмінно виглядають в польоті під стелею в банкетних залах при проведенні весіль, днів народжень, ювілеїв. Яскраві, об'ємні, блискучі, різнокольорові - вони створюють святкову атмосферу, піднімають настрій.

Де замовити фольговані сфери

Сфери з фольги оптом пропонує наша компанія. Робота безпосередньо з виробниками і постачальниками куль дозволяє запропонувати нашим клієнтам вигідну оптову вартість на всю продукцію, гарантувати якість кульок.

Проводиться доставка оптових партій фольгованих кульок кур'єрськими службами по всій Україні. Обирайте із запропонованого асортименту, формуйте замовлення і отримуйте якісні красиві кулі!

Немає товарів

Вгору