Додайте товари до списку бажань
0

Hi Float

HI-FLOAT

Історія створення полімерного гелю для обробки куль зсередини, без якої зараз не обходиться жоден аерозідайнер почалася в США ще в 1982 році.

Марджорі Берчетт відкрила невеликий магазинчик з доставки повітряних кульок, досить швидко помітила активно зростаючу кількість скарг від клієнтів, що їх кульки літають менше доби.

Рішення даної проблеми було знайдено через рік завдяки її чоловікові Дону. Він був інженером-хіміком і займався дослідженнями і розробками. Через рік копіткої праці в лабораторії світло побачив HI-FLOAT. Проблема Марджорі була вирішена, а заодно це стало поштовхом для розвитку виробництва.

Сьогодні це всесвітньо відомий бренд, який користується популярністю і довірою у всіх куточках світу. Зараз кожен аеродізайнери вдячний такій інновації, яка дозволяє продовжувати час польоту кульки від 2 тижнів до місяця. Адже, як і раніше від цього залежать відгуки клієнтів і завжди приємно, коли вони хороші і клієнт повертається.

 

Обробка для латексних куль HI-FLOAT - це розчин пластичного матеріалу, розчиненого у воді. Він утворює покриття всередині куль, яке значно знижує втрату гелію і повітря.

Полімерний гель дуже безпечний. Він нетоксичний, негорючий і біорозкладаний, не призводить до подразнень. Hi-FLOAT нагадує клей зі зворотного боку поштової марки. Хоч продукт не вважається токсичним, його варто зберігати подалі від дітей. Якщо гель випадково потрапив в очі, рясно промивайте їх водою протягом декількох хвилин.

Для того, щоб латексні кульки довго літали варто їх зберігати в приміщенні з контрольованим мікрокліматом. Скільки часу вона буде парити залежить від декількох факторів: виробника латексу, тобто від його якості, вологості повітря і температури, і тому час польоту у всіх може бути різним.

 

Витрата HI-FLOAT

Літраж   Розмірр   
  11 дюймів 14 дюймів 16 дюймів
2,84 л 567 шт. 283 шт. 202 шт.
710 мл 141 шт. 70 шт. 50 шт. 
473 мл 100 шт 50 шт. 33 шт.

 

 

Повітряні кульки заворожують своїм виглядом, дарують радість, веселощі, ними хочеться милуватися якомога довше. З самого дитинства вони асоціюються зі святами. Напевно з цього великий він чи маленький ми не обходиться без цих літаючих у повітрі предметів.

Вітати з днем народження великими оберемками латексних кульок або невеликими фонтанами, що вилітають з коробки-сюрприз, стає все популярнішим. У таких випадках без полімерного гелю просто не обійтися. Подовження життя своєму маленькому чуду, і він буде радувати вас і ваших клієнтів довгий час.
 

 

 

 

 

Немає товарів

Вгору