Додайте товари до списку бажань
0

Kalisan

KALISAN - виробництво 20 000 000 куль на місяць

Турецька компанія Kalisan займається виробництвом латексних куль і паперових виробів з 1996 року. Вони безперервно прагнуть до зростання, розвитку і створенню інновацій в своїй ниші. Споживачі багато років обирають цю фірму за високу якість і різноманітність продукції.

 

Відмінні характеристики:

  • Ціна - середня.
  • Палітра кольорів - середня.
  • Форма кулі - крапля.
  • Латекс середньої жорсткості.
  • Найчастіше використовують для роботи з гелієм.
  • Висока тривалість польоту.
  • Найщільніший і насичений колір з усіх виробників.
  • Якісна сировина.

Виробляють повітряні круглі кулі в розмірах від 5 до 36 дюймів, серця, а також кулі для моделювання. В каталозі відтінків є: пастель, хром, макарун, кристал, декоратор і металік.

Кожен продукт виробляється відповідно до вимог санітарних норм, відповідає стандартам якості. Досить часто перевіряють свою продукцію за допомогою випробувань SGS, щоб бути впевненими в тому, що їх товар відповідає вимогам.

Виготовляють кульки різноманітних кольорів, у цього бренду найбільший вибір відтінків в галузі. Також виробляють свічки, які збігаються за кольором з повітряними кулями для створення лаконічних поєднання, і банера з паперу.

Виробничі потужності кожен місяць створюють до 20 мільйонів куль, і з кожним роком Kalisan збільшує свої обороти.

Зараз неможливо уявити жодн урочистий захід або свято без оформлення і декору. Повітряні кульки створюють неповторну атмосферу веселощів і щастя. Можуть привести в захват як дітей, так і дорослих. І виробник Kalisan завжди готовий в цьому допомогти, поширюючи свою різноманітну продукцію по всьому світу.

Фонтани, гірлянди, арки, фотозони, стіни, аеромозаіка, даблстафф все це можна створити за допомогою латексних куль Kalisan. Подаруйте незабутні враження, яскраві емоції і викличте захоплені вигуки своїми композиціями, і будьте впевнені абсолютно ніхто не залишиться байдужим і по достоїнству оцінять ваші старання.

Немає товарів

Вгору