Напевно, у кожної людини є такі свята, які відгукуються з особливою теплотою в серці і пам'яті. Особливі річниці, важливі дати і ювілеї завжди займають перше місце в календарях! Якщо ж Ви хочете організувати таке свято на найвищому рівні, то особливе місце варто відвести оформленню, адже саме правильні декорації створюють потрібну атмосферу, яка дарує незабутні емоції на все життя! До такої нагоди якнайкраще підійдуть фольговані цифри!

Купити фольговані цифри оптом можна тут!

 

фольговані цифриЗ чого виготовлені кульки?

Фольгований шар - це кулька, яка зроблена з тоненької лавсанової плівки, на яку наноситься шар металу, який нагадує фольгу. Щоб вона тримала повітря і не давала витоку, по краях її запаюють. Кулька має об'ємну форму цифри, якщо її надути. Матеріал з якого виготовляється ця деталь свята абсолютно нешкідливий, і тому Ви можете спокійно використовувати його на Дні народженні свого малюка. Також така кулька дуже міцна і не наражається на небезпеку бути лопнутою від легкого натискання. Фольгована кулька надувається через спеціальну смужку, яка розміщена знизу, при цьому спеціальним клапаном закривається отвір. Добре надута кулька не потребує повторної зав'язки ниткою або стрічкою. Наповнювати кульку можна як повітрям так і гелієм. Літати вона буде набагато довше інших куль від тижня до місяця, нагадуючи Вам про радісну подію!

Купити фольговані кулі оптом можна тут!

 

Як прикрасити свято малюк фольгована кулька цифра 1а?

Якщо Ваша дитина готується до, мабуть, одному з найважливіших заходів у життя, то порадуйте його красиво оформленої кімнатою, в якій він прокинеться зранку. Таку кімнату можна прикрасити гелієвими латексними кулями з вітальним штампом «З Днем народження» і красивою цифрою блакитного кольору із зірочками для хлопчиків, і Розовенькая з сердечками для дівчаток. У нашому асортименті Ви зможете знайти фольговані цифри від 1 до 9, а також голограмні круглі кульки з цифрами різних кольорів!

Купити фольговані цифри оптом можна тут!

 

 

кулі на річницю весілля
Річниця одруження!

Така подія сама по собі важлива, адже означає кількість років, прожитих пліч-о-пліч з коханою людиною, переживаючи при цьому всі найважливіші моменти в житті. Звичайно, такий день хочеться увічнити пишним святкуванням! Якщо Ви хочете показати своїй половинці про важливість Ваших почуттів або Ви хочете зробити приємний сюрприз батькам, то в центрі уваги можна розмістити фольговану цифру золотого або рожевого кольору. У таке оформлення можна також додати букети з фольгованих сердець червоного, бузкового кольорів. А далі, тільки Ваша фантазія зможе підказати Вам додати штучних пелюсток троянд, красиві свічки і вишукану вечерю на двох.

Купити фольговані кулі оптом можна тут!

 

 

 

 

Час біжить, складаючись в дні, місяці і роки, залишаючи за собою чимало приємних подій, які ми б з радістю готові були ставити на replay в нашій пам'яті, адже саме з цих моментів складається наше життя. Ми дуже хочемо допомогти Вам у створенні настрою і тому з радістю оформимо Ваше замовлення і відправимо товар в строк! Ми співпрацюємо з кращими компаніями доставки і здійснюємо відправку товару п'ять днів на тиждень! Для нас важливий кожен клієнт, саме тому ми завжди повідомляємо про новітні позиціях і знижки! Для оптових клієнтів діють особливі знижки.

Ми хочемо побажати Вам, щоб у Вашому житті було якомога більше яскравих подій і моментів, річниць та ювілеїв, які будуть знаком того, що життя наповнюють щастя і радість!

 

Ваш PartyStuff!