Здавалося б, кулі від різних виробників відрізняються тільки кольором, формою і розміром, тому купити повітряні кульки дуже просто. Але будь-яка людина, навіть новачок в моделюванні і аеродизайні, з перших же слів переконає Вас, що це не так.

На сьогоднішній день існує кілька відомих компаній, які виробляють якісні латексні кульки, затребувані і популярні серед аеродізайнерів. Сьогодні ми поговоримо про Sempertex.

Продукція Sempertex - "Інновації в якості і кольорі"

Компанія колумбійського походження, веде діяльність з 1938 року. У перекладі Sempertex означає «завжди латекс». Латекс - це перероблений сік каучуконосних рослин, з яких і виготовляються всі кулі семпертекс. Всі вироби Sempertex відрізняються кращою якостью завдяки вигідному розташуванню, яке дозволяє отримувати найсвіжішу сировину, а також власним розробленим формулам високотехнологічного виробництва.


Чому кулі Sempertex?

Створена спеціально для декораторів, продукція має ряд відмінностей, які виділяють її на ринку:

  • Стовідсотковий натуральний латекс;
  • Правильна каплеподібна форма;
  • Лідери компанії заявляють про 98% якості продукції.

Виробник враховує всі потреби споживачів, постійно досліджуючи ринок і винаходячи нові продукти, наприклад:

  1. Кулі Link-o-Lооn в 6 і 12-дюймовому діаметрі - офіційно зареєстрований продукт компанії Sempertex;
  2. Для японських замовників був спеціально розроблений особливий золотистий відтінок куль.

Особлива пружність і міцність, яка дозволять легко скручувати кулі ШДМ в потрібну фігуру, що дозволяє працювати з ними навіть новачкові.

 

Звичайно, кінцеве рішення залишається за покупцем, але кулі Sempertex оптом - вдала покупка в співвідношенні параметрів «ціна-якість».