Латексні кулі з печаткою користуються великою популярністю. Вони не просто красиві, вони допомагають висловити нашу індивідуальність, передати почуття, емоції.

Так що і ми вирішили бути не багатослівні і просто створили 3 унікальних дизайна і нанесли їх на одні з кращих і популярних куль в світі - Belbal.

1. Латексні 12 дюймові кулі "Love is". Висловіть свою любов за допомогою цих куль доповнивши ними композицію, так як вони йдуть в двох колірних варіантах то підійдуть і для чоловіків, і для жінок. І коли ще показувати свої щирі почуття як не в День Закоханих.

 

2. Повітряні кульки 12 дюймів "Happy Birthday", День Народження яскраве і радісне свято для кожної людини і ні що так не здатне викликати феєрверк емоцій, як безліч літаючих кульок. А напис «Ми любимо тебе зараз і назавжди» допоможе передати щирі і теплі слова для іменинника.

 

3. Діти це наше все, як же сильно ми їх любимо і завжди намагаємося порадувати і викликати в них захват. Привітайте дитину великою кількістю повітряних кульок з малюнком в ніжних відтінках і написом "Happy Birthday" і радості вашої дитини не буде меж.