Неонові браслети - розфарбуй вечір в усі кольори веселки!

Сяючі палички, неонові браслети або браслети що світяться - назв у цього оригінального винаходу багато, але все це один й той саме виріб. Його появою - ми зобов'язані розвитком хімічної промисловості, а популяризації - нашому одвічному прагненню дивувати і радіти життю. І ось він - оригінальний, барвистий аксесуар, покликаний прикрасити будь-який захід, улюблений в усьому світі. Немов неземне, чарівне створіння з космосу, він додасть родзинку і сподобається людям різного віку. Ваші друзі не залишаться непоміченими на вечірці або дискотеці, якщо Ви придбаєте упаковку браслетів і роздасте всім. Діти - це та категорія, яка нескінченно радіє усьому новому і оригінальному і, легко фонтанує новими ідеями. Вони готові придумати гру в лічені секунди. Вони будуть у захваті від ненових паличок, браслетів, окулярів і знайдуть масу способів їх застосувати. Так як палички дають багато світла, то їх можна використовувати як джерела підсвічування відпочинку, щоб заощадити заряд мобільного телефону або ліхтарика.Паличка зможе висвітлити намет, щоб Ви могли знайти необхідні речі, а активувавши кілька браслетів Ви отримаєте багато світла. Існує велика кількість різноманітних квестів, де неонові палички не завадять.

Купити неонові палички можна тут!

Принцип дії

неонові паличкиНеонова паличка, з якої виходить, браслет що світиться відноситься до хімічних джерел світла. Діставши виріб з упаковки Ви побачите прозору трубочку з рідиною всередині. Щоб генерування світла відбулося, Вам слід переломити паличку в декількох місцях і капсула, з хімічною речовиною лопне. Струсіть кілька разів рідину, щоб фарба рівномірно розподілилася по браслету і інтенсивність фарбування прискорилася. Хімічна реакція почнеться практично відразу і колір стане інтенсивнішим - паличка готова! Поверніть її в кільце і з'єднайте спеціальною насадкою. Хочете створити щось оригінальніше - об'єднайте кілька браслетів. Або з'єднайте неонові палички в намисто. Кілька рухів - і до вечірки Ви готові! Світіння вистачить від 2х до 10ти годин. Яскраво виділяючи Вас із загальної маси цей неновий браслетик не дасть Вам залишатися в тіні.

Ідеї ​​використання:

  • створити святкову атмосферу свята;
  • прикрасити келихи;
  • незвичайні фото і відео;
  • використовувати для реклами, завдавши свій логотип;
  • як альтернативу ліхтарику;
  • для корпоративу, дискотеки, вечірки в клубі;
  • для дитячих свят, ігор;
  • в квестах;
  • при проведенні великих масових заходів.

Технічна сторона питання і заходи безпеки

Браслет не є небезпечним і не токсичний, так як рідина знаходиться всередині герметичного простору. Найголовніше не порушувати її. Якщо Ви раптом помітили, що рідина витікає відразу вимийте руки з милом і виперіть річ, на яку пролили її, а браслет необхідно викинути.

 неонові аксесуариНеон особливо яскраво виглядає в темряві. Якщо його нагрівати і в теплому приміщенні - браслет світиться інтенсивніше, на холоді - менш яскраво, зате прослужить довше. Зверніть увагу на те, що браслет одноразового використання. Якщо перестав світитися - сміливо викидайте. Не активовані палички зберігаються кілька років, за умови дотримання температурного режиму (не нижче 0 і не вище 20 градусів). Не рекомендується давати дітям до 3 років і домашнім тваринам, а якщо це необхідно зробити, тоді доглядайте за ними. Головне - не порушувати цілісність трубочки. Запалюйте, творите і живіть яскраво!

Ще більше неонових браслетів тут!

Вибирайте різноманітні неонові палички, окуляри, коктейльні трубочки в нашому магазині і нехай Ваше життя наповниться яскравими фарбами!