Повітряні кулі схильні до впливу навколишнього середовища. Щоб не загубити композицію, на яку було витрачено багато часу пропонуємо Вам ознайомиться з тим, як погодні умови впливають на латексні кулі.

 

Низькі температури

Гелій має властивість стискатися і розширюватися. Відповідно, якщо повітряні кулі були надуті в приміщенні, і Ви вийшли з ними на вулицю взимку, вони зменшаться в розмірі. Але як тільки Ви зайдете в тепло вони знову стануть нормального розміру.

Але зловживати цим не варто, так як часта зміна температури негативно позначається на терміні служби. В один момент кулька вже може не повернуться в потрібний стан.

Рідини для обробки такі як Кода та Hi Float створені для продовження часу польоту. Він утворює тоненьку плівку всередині кулі через що гелій виходить повільніше. Якщо після обробки винести куля на вулицю, при мінусовій температурі, вона почне стискатися, а в захисній плівці утворюються тріщини через що газ буде виходити швидше.

 

Високі температури

Повітряні кульки дуже чутливі до яскравого світла і спекотної погоди. Вони швидше окислюються, втрачають блиск, прозорість. Якщо залишити їх під прямими сонячними променями, то буквально через пару годин вони лопнуть.

Якщо Ви надуває кульки влітку, в прохолодному приміщенні, варто їх не додувати, так як винісши їх на вулицю гелій розшириться. Якщо Ви надуєте їх до потрібного розміру, стінки кулі не витримають тиску і розірвуться.

Якщо плануєте використовувати кульки на вулиці в спекотну погоду, віддавайте перевагу світлим відтінкам. Темні кольори притягують більше світла і сильніше перегріваються.

 

Різкі перепади температури

Особливо актуальне питання в зимовий період. Часті перепади призводять до зносу латексу.

Перш ніж занести композицію з морозу в тепле приміщення слід поступово підвищувати температуру. Для початку занести в під'їзд і зачекайте кілька хвилин. В іншому випадку кулі можуть луснути. Ні в якому разі не розміщуйте їх поруч з опалювальними приладами.

 

Вітер і протяг

Кисень руйнує структуру латексу, вітер збільшує цей потік. Кулі починають тертися одна об одну, через що стінки стоншуються швидше. Кулька починає швидше втрачати гелій. Окислюється, втрачає прозорість, а при дуже сильному вітрі може відразу луснути.

Не варто забувати і про пил. Вітер приносить з собою частинки пилу, які осідають на стінках кульок. За рахунок тертя утворюються мікротріщини. Що також негативно позначається на терміні служби.

Схожу дію надає протяг, вентилятор і кондиціонер.

 

Не випробовуйте свої кульки на міцність, якщо хочете довго радіти їх красі.