1 вересня День знань!
У перший осінній день всі учні і студенти, ошатно вбрані, знову збираються відкрити гостинні двері рідної школи або ВНЗ. Цей сонячний день починає відлік нового навчального року. Найзворушливіші і урочисті в цей день ті, хто вперше переступить поріг навчального закладу - першокласники. З батьками, букетами квітів, на нову дорогу в своєму житті - вступають малюки.
Підібрати товари для 1 вересня можна тут!
Ми знаємо, як важливий цей день в їхньому житті
Як красиво оформити шкільний двір, клас і прикрасити урочисту лінійку на якій пролунає перший дзвінок.
У нашому магазині Ви знайдете все найнеобхідніше для цього дня:
Трохи з історії
До 1917 року освіта була платною і не обов'язковою. Лише після революції стало можливим вчитися кожній дитині.
День знань отримав такий статус в 1984 році.
У перший день вересня проводиться лінійка і звучать напутні слова від директора і почесних гостей. Вчителі зустрічають своїх першокласників і проводять перший в їх житті урок - «Урок Миру».
Японія
Країна високих технологій, де навчанні відводиться дуже важлива роль, діти починають вчитися 1 квітня.
В місяць, коли настає весна і починає цвісти символ країни де Сходить Сонце, сакура - починається навчальний рік.
Лінійка тільки для першокласників, у них в цей день проходить знайомство з вчителем і школою. Учитель розповідає про те, що необхідно купити для майбутніх занять і діти йдуть додому. Через тиждень, зібравши все необхідне вони почнуть займатися.
Навчальний рік ділиться на три сіместра. У класах по 35-40 учнів. Шкільна форма є тільки в приватній школі, а в державних обов'язковим є тільки головний убір з емблемою школи.
Німеччина
Існує особлива німецька традиція для першокласників. До неї перед початком занять готуються всією сім'єю. Вирізують, фарбують, розфарбовують і клеють - кульок. Так, саме так називається барвистий пакет, в якому лежать солодощі, канцелярське приладдя або маленькі подарунки. Першокласник на перерві зможе відкрити свій кульок і скористатися його вмістом.
Початок навчального року в Німеччині у всіх земель свій. Зазвичай, коли спадає спека починають заняття. Першокласники проходять певну перевірку знань і медичне обстеження, після чого комісія вирішує допускати дитини до школи або він піде в наступному році.
У свій перший день вони знайомляться з учителем і школою, а також відвідують урок 3-4 класу, щоб на власні очі побачити яким вони стануть через кілька років і як проходять уроки.
Ізраїль
Починається навчальний рік 1 вересня. Всі йдуть в школу розташовану на території свого району. І лише після закінчення молодшої школи, дитина може перейти в іншу школу, якщо її не влаштовує ця.
Урочиста лінійка починається відразу після першого уроку. Всі першокласники отримують повітряні кулі, на яких пишуть свої бажання. На завершення лінійки вони відпустять свої кульки з мріями в небо.
В ізраїльській школі немає роздягалень і їдальнею. Їжу, діти беруть з собою з дому, а якщо в цей день урок фізкультури, то вони відразу приходять в спортивній формі.
Купити кулі шовкографія " 1 сентября!" оптом можна тут!
США
У цій країні демократія і у виборі дати початку навчального року. Кожен штат сам вирішує, коли дітям йти в школу. Вони призначають будь-яку дату з середини серпня до середини вересня. Стандартів навчання немає, обов'язкової програми та підручників теж.
До учнів початкової школи дуже трепетне ставлення, їх балують і намагаються все викладати в грі, оцінки звичайно не ставлять. Батькам пишуть коментарі і все.
Знаменитий жовтий автобус забирає дітей по всій країні від дверей будинку до дверей школи. У нього на дорозі свій особливий статус - адже він везе дітей
Купити все для кульок оптом можна тут!
Індія
В Індії шкільний вік найменший. Діти з 4 років починають ходити в школу. Хоча держава ще не вирішила питання з загальнодоступною і обов'язковою освітою, державні школи переповнені. У класах по 45-50 дітей.
Не всі індійці охоче віддають дітей до школи, бідні сім'ї відправляють дітей на роботу. Їм доводиться з раннього віку добувати свій шматок хліба і допомагати родині. А ось в престижних приватних школах вчаться тільки діти забезпечених батьків. Рік в такій школі коштує щонайменше 2000 у.е.
В індійській школі рік починається в квітні потім перерва в самий спекотний місяць, а також на час сезону дощів. Канікули тривають з травня по червень і знову за парти.
Ніякої святкової атмосфери для школярів немає, звичайний навчальний день. Вдома, за бажанням, батьки для своїх першокласників можуть влаштувати свято.
Ось так пройде цей день в світі. А яким він буде для Вас?
Замовте товари що цікавлять Вас заздалегідь, і ми разом розфарбуємо яскравими фарбами перший шкільний день в Україні!