Якщо звернутися до тлумачного словника Ожегова, то поняття свято означає:

  • урочистий день в честь або пам'ять будь-якогї значимої події;
  • вихідний день.

Радісний настрій, веселощі, сміх, щастя - асоціативний ряд, що вибудовується в нашій пам'яттю. Зустрічі з друзями, прогулянки або застілля, де ми збираємося всією сім'єю, колективом, однокласниками чи однокурсниками. А бувають такі, які відзначаються цілим містом або країною, а також мега свята - міжнародні. Який би не був привід для свята - головне, щоб він був наповнений добром, радістю і всі, учасники відчули тільки позитивні емоції.

Купити все для свята оптом можна тут!

 

Наш магазин пропонує Вам величезну кількість товарів для найрізноманітніших заходів.

Ми співпрацюємо з івент агенціями і великими оптовиками, а також з тими, хто планує відзначити сімейне торжество або прикрасити день народження своєї дитини. Для кожного покупця у нас знайдеться прекрасний товар.

Оптові ціни і великий асортимент - наші головні козирі.

 

Бути оригінальним - модно!свічки для торта з кольоровим полум'ям

Звичайно, є товари, які кожен знає, звичні і популярні. Але є і ті товари, які не так часто використовуються при оформленні. Варто на них звернути увагу, адже завжди хочеться порадувати або здивувати гостей і учасників свята. А креативність і Вашу творчу грань допоможуть розкрити і підкреслити нетривіальні речі.

Зверніть особливу увагу на них:

  • Холодні фонтани для торта
  • Аксесуари для святкових фототосессій
  • Незадуваемі свічки для торта
  • Свічки в торт з кольоровими вогниками
  • Музичні свічки для іменинника
  • Пневматичні хлопавки.

Цими товарами Ви здивуєте винуватця торжества і своїх друзів.

 

 все для свята

Для великих компаній

Величезна кількість товарів, які допоможуть організувати масштабні заходи: корпоративи, тематичні дні народження і стильні вечірки. Ви зумієте застосувати різні образи і переодягнути своїх друзів в піратів, клоунів, принцес або русалок.

Ці аксесуари Ви знайдете в групах «Тематичні вечірки і свята; і «Карнавальна продукція».

Особливо приємно дітям брати участь в красивих тематичних святах. Кожені батьки прагнуть створити незабутню подію для свого чада. Оформити його день народження в стилі улюблених персонажів Вам буде не складно. Адже в нашому асортименті для дитячих свят є все необхідне і навіть більше. Сяючі від щастя очі Вашої дитини - безцінні миті нашого життя!

 

 всі товари для свята

Різноманітність і модні тенденції

Кожна група товарів містить велику кількість позицій і в ній є все необхідне для свята дітей або дорослих.

Ми завжди намагаємося першими привезти цікаві новинки, з популярними принтами. Є група товарів, в розробці яких ми приймаємо безпосередню участь. Наша ініціативна група створює унікальну концепцію. Цей товар, ми з гордістю представляємо Вашій увазі, адже це той, ексклюзивний продукт, який є тільки у нас.

 

 

 

 

 

 

все для 1 вересня

Свята вересня

Вересень - перший місяць осені. Він насичений різними прекрасними подіями.

Звичайно, найголовніше свято для дітей і батьків - 1 вересня.

9 вересня - міжнародний день краси. Чоловіки можуть зробити для своїх жінок незвичайний вечір. Підкресливши своє ставлення до коханої представниці прекрасної статі.

19 вересня - міжнародний день пірата. У нас є група товарів для того, щоб цей день пройшов яскраво і шумно! У 1995 році двоє друзів з Олбані, штат Орегон вирішили поговорити один з одним, використовуючи піратський сленг. Їм обом дуже сподобалася ця ідея і свято стало набувати все більшої популярності. Приєднуйтесь і Ви!

21 числа - міжнародний день миру ООН.

23 вересня - осіннє рівнодення. День і ніч рівні один одному. У цей день Сонце переходить з Південної півкулі в Північну. Дуже сильний енергетичний день.

27 - день туризму. Можна привітати своїх друзів або членів сім'ї, які працюють в цій сфері. Прикрасити кульками будинок або офіс.

А 30 вересня - день Internet. Ця павутина поглинула всіх нас. Можна оригінально відзначити цей день!

Свят багато, а ми - завжди поруч з Вами, у нас є все для свят, щоб розфарбувати яскравими фарбами цей день! Обирайте, замовляйте - отримуйте задоволення і даруєте радість іншим!

Ваш Partystuff.