Жовтень багатий на професійні свята!

Дуже важливі професії, величезна кількість людей працює в цій сфері несучи культуру, здоров'я, стоячи на сторожі закону і даруючи нам відчуття прекрасного. Ми із задоволенням нагадуємо про основні святах і пропонуємо оформити цей день фольгированними кульками - адже вони міцні й гарні!

Купити фольговані кулі в асортименті оптом можна тут!

 

Професійні свята жовтня!

1 жовтня - Міжнародний день музики.
У 1975 році за рішенням ЮНЕСКО цей день став об'єднуючим для всіх музикантів. Його ініціатором був видатний композитор Дмитро Шостакович.

 У всіх містах проходять спеціалізовані виставки, зустрічі, майстер-класи, концерти. Музика покликана об'єднати людей з усього світу, різні культурні традиції і виховати повагу і інтерес до різних культур.

У жовтні відзначать своє свято представники важливих і потрібних професій:

2 жовтня - День Вчителя.

Кожен школяр прагне привітати свого Учителя. Школи прикрашають і готується святкова програма. Нарядні вчителя і діти, яскраві кульки, оригінальні сюрпризи для своїх улюблених педагогів. Школа - це перший досвід в нашій освіті і дуже важливо, щоб дитина відчувала себе затишно в школі. Дуже багато залежить від Вчителя. Давайте красиво привітаємо своїх вчителів і членів сімей, які обрали цю прекрасну професію своїм покликанням.

Навчальний рік почався - терпіння Вам і побільше приємних миттєвостей, дорогі вчителі!

 

день лікаряЛікарі та архітектори

3 жовтня - Міжнародний День Лікаря.
У перший понеділок жовтня - день солідарності лікарів усього світу. Ця неймовірно важлива і потрібна професія до освоєння якої йдуть довгі роки. Стати хорошим лікарем - не просто. Кожен з нас мріє потрапити до хорошого фахівця, якщо виникають питання по здоров'ю.

У цей день вдячні пацієнти прагнуть зателефонувати або зайти, щоб привітати людину, що врятував йому життя або членам його сім'ї.

Відомі українські лікарі:

 • Скліфосовський
 • Пирогов
 • Богомолець Олександр і Ольга.

В цей же день ще одна професійна галузь приймає поздоровлення - архітектори.
Люди, творчої професії, які створюють шедеври, які стоять століттями.

Натхнення Вам і свободи самовираження!

 

 день юриста

Юристи та художники

8 жовтня - День Юриста.

Люди, які служать Богині Феміді відзначають своє свято в суботу. А значить можуть виїхати на корпоратив, прихопивши з собою товари з нашої категорії «Карнавальна продукція». Не забудьте привітати своїх близьких, які стоять на сторожі закону і порядку.

9 жовтня - день художника.

Україна в своєму списку має ряд імен, які знають у всьому світі: Ілля Рєпін, Алла Горська, Петро Левченко, Василь Лопата, Сергій Михайловський. Уряд і влада міст вшановують живописців, вручають їм нагороди.

 

козак

Вільні і сміливі - козаки!

14 жовтня - День Українського Козацтва.

Слова козак, з тюркської мови означає «вільна людина». Перші згадки датовані 15 - 16 століттям. Селяни, які втекли від бідності і утисків, селилися понад Дніпром, на розорених і спустошених татарською ордою землях. Їм доводилося ховатися і захищати себе самим, так і виникла військова організація, що складається з сміливих і вільнолюбних людей. Наша національна гордість, славні предки і яскравий, славний слід в історії нашої країни!

Велике козацьке військо - стало символом України, захисниками її кордонів і віри.

 

 

день автомобіліста

Автомобілісти і рекламщики

23 жовтня - день працівників реклами. Ці двигуни прогресу керують нашою свідомістю майстерно. Зі святом - ідейні натхненники!

25 числа відзначать своє свято маркетологи. Просування товарів і послуг - їх сфера. Це стратег, психолог і економіст.

30 жовтня всі власники автомобілів відсвяткують День Автомобіліста.

Мережа доріг України протяжністю 169 тисяч кілометрів. На сьогоднішніх день на 1000 українців припадає 220 автомобілів. У 2016 році в нашій країні офіційно зареєстровано 568 електромобілів. Ні цвяха Вам, ні жезла!

 

Наш магазин знає, як важливо прикрасити заходи, щоб створити урочисту атмосферу.

Кожному учаснику повинно бути весело, комфортно і цікаво. А ми пропонуємо Вам прекрасні товари, за допомогою яких Ви зможете цього домогтися.

У нас є всі товари, які стануть в нагоді Вам для підготовки свята.

Купити фольговані кулі оптом можна тут!

 

фольговані кулі

Фольговані кулі - блискуче рішення!

Красиві цифри золотого, срібного, рожевого і блакитного кольорів від 0 до 9. Невеликі цифри, розміром 35 см на паличках.

Велика кількість фігурних кульок допоможе Вам зробити подію ошатною і яскравою. Вони підходять для повітря і гелію, їх вигляд дарує задоволення як дітям, так і дорослим.

Купити фольговані кулі оптом можна тут!

Круглі кулі в асортименті:

 • Однотонні
 • Полька
 • Лолліпоп

А також в оформленні приміщень Вам допоможуть товари з таких категорій:

 • Святкове оформлення
 • Карнавальна продукція
 • Сувеніри
 • Пневматичні хлопавки
 • Небесні ліхтарики

Подаруйте Вашим близьким і друзям приємні емоції. Зі святом - професіонали своєї справи! Веселого жовтня!

Завжди Ваш - Partystuff!