По всій країні вже відлунали перші дзвінки, всі першокласники вперше пішли в школу, всі решта продовжили свій навчальний шлях, а випускники цього року востаннє стояли на шкільній лінійці в честь Дня знань! Для першокласників цей день завжди запам'ятовується барвистими кульками, першим букварем і великою кількістю позитивних емоцій, які дарує цей день! Дивно як одні лише спецефекти і прикраси здатні зробити цей день незвичайним. Шкільні свята завжди сповнені подарунків, гірлянд з куль і хлопавок, адже школа-це не тільки зубріння і підручники, а й великий шматок нашого життя, який назавжди залишається в пам'яті і серці. Перше кохання, що виникає на дискотеці, такі приємні перемоги в конкурсах талантів і багато іншого. Якщо Ви хочете створити атмосферу, Вам допоможуть повітряні кулі та хлопавки!

Купити латексні кулі оптом можна тут!

 

Блискучі, красиві і такі різні!

Дивовижні фольговані кулі всіх форм і розмірів прикрасять будь-яке дитяче свято. Кульки у формі гітари можуть використовуватися в веселих конкурсах. Забавні полька і лоліпоп прикрасять конкурс краси. Круглі кулі відтінку металік будуть мати гарний вигляд на дискотеці, адже вони дають такі красиві відблиски. На свято Нового року або випускного вечора якнайкраще підійдуть кулі-цифри. Краса цих прикрас в тому, що вони довго тримають форму і можуть бути використані вдруге.

Купити фольговані кулі оптом можна тут!

 

 

 

арки з кульОформляємо актовий зал!

Щоб свято вдалося на славу, прикрасьте актовий зал арками з куль. Таке пристосування відмінно виглядає на різних заходах. Арку легко встановити, а також можна регулювати висоту і ширину виробу. Прекрасним рішенням в оформленні приміщення стануть матриці у вигляді зірочок, такі фігурки виглядають об'ємно. До Дня святого Валентина чудово підійдуть матриці і кулі у вигляді сердечок. Фігурки завжди будуть вигідним рішенням в оформленні шкільних свят, адже виглядають дуже барвисто і незвично!

Купити матриці для повітряних куль оптом можна тут!

 

 

пневматичні хлопавкиСалют емоцій!

Несподівані постріли хлопавок і різні конфетті - це те, що завжди радує дітей і залишає незабутнє враження в пам'яті. Як школярі люблять збирати блискучі стрічки після свята останнього дзвоника, а потім весело грати з ними, розділяючи радість з однокласниками. Які непередавані відчуття охоплюють дитину, що виходить під салюти хлопавок за нагородою за кращий танцювальний номер. А який зворушливий момент прощання зі школою! Кружляючи в останньому шкільному вальсі, так красиво опинитися в хмарі золотих конфетті! Пневматичні хлопавки тільки підкреслюють важливість і урочистість моменту!

Купити пневматичні хлопавки оптом можна тут!

 

 

Школа-це найсвітліший період у житті кожної людини, адже саме там ми знаходимо друзів на все життя, зустрічаємо першу любов, вчимося спілкуватися, прощати і дізнаватися... Дуже важливо якомога яскравіше прикрасити час перебування в школі, щоб цей відрізок часу також запам'ятався красивими святами. Ми поділяємо Ваше бажання влаштувати свято на вищому рівні, саме тому ми відправляємо замовлення п'ять днів на тиждень, щоб все було готово в строк! Ми з радістю допоможемо і проконсультуємо Вас з приводу товару, який представлений на нашому сайті. Наш асортимент регулярно поповнюється різними новинками, а це значить, що ви зможете максимально урізноманітнити оформлення свят і підібрати саме те, що підійде Вам. Робіть своє життя яскравішим разом з нами!

Ваш PartyStuff!