Сьогодні PartyStuff відзначає своє маленьке свято! Саме сьогодні День народження нашої компанії! Ось вже 8 років як ми разом з нашими улюбленими клієнтами створюємо свято і особливу атмосферу. І як прийнято на будь-якому Дні народженні, ми отримали подарунок, ми хочемо подякувати Вам, адже Ваша відданість і є найкращий подарунок. Наша компанія була заснована в 2009 році і з тих пір домоглася чималих успіхів, завдяки тому що Ви ось вже який рік віддаєте перевагу саме нам. Ми співпрацюємо з великими оптовими точками, а також з дрібним оптом. Різні кафе, готелі, ресторани, дитячі табори і магазини співпрацюють з нами, регулярно здійснюючи оптові закупівлі товару. З кожним роком наш товар поповнювався різного роду новинками, а завдяки Вашим відгуками, які допомогли нам стати краще, ми також розширили і радіус нашої роботи.

Купити фольговані кулі оптом можна тут!

 

латексні кульки

Як ми зростали

За ці роки ми знайшли кращі компанії доставки, які доставляють товар в будь-який куточок України і не тільки! Зараз наша компанія здійснює поставки товару в Латвію, Францію, Італію, Молодову, Португалію, ОАЕ, Білорусь, Росію, Казахстан та інші країни СНД. Завдяки тому що ми закуповуємо товар на пряму з Китаю, без посередників, у нас є можливість запропонувати Вам самі конкурентні ціни. Зараз кілька заводів в Китаї виготовляють унікальну продукцію спеціально для PartyStuff. Також наша компанія намагається підтримувати національного виробника, тому робить закупівлі товару і від українських виробників. Таким чином ми хочемо підтримати економіку країни і створити сприятливі умови для розвитку українського бізнесу.

Купити латексні кулі оптом можна тут!

 

 

 

partystuff

 

Наша команда

На благо нашої компанії і зручного користування сайтом безустанно працюють наші фахівці по роботі з клієнтами, які з радістю дадуть відповідь на всі питання які виникли. Ми регулярно виставляємо статті про наші товари і те як їх використовувати. Наші фотограф і дизайнери намагаються якнайкраще передати якість фото з усіма подробицями. Також для Вашої зручності на сайті розміщені детальні описи товару, завдяки яким ви зможете обрати саме те, що потрібно. Щоб ви не пропустили новинки та акції, наші співробітники регулярно розміщують банери. Про найважливіші новини з життя нашого магазину Ви можете дізнатися з розсилки на пошту.

Купити світлодіоди оптом можна тут!

 

 

кулі гіганти


Наш товар

Наш магазин із задоволенням надасть можливість вибору з широкого асортименту товарів. У нас Ви зможете придбати фольговані, латексні кулі, кулі-гіганти. У нас Ви знайдете все для створення тематичної вечірки. Щоб оформлення з куль виглядали якомога цікавіше, ми надаємо Вам можливість прикрасити їх за допомогою різних аксесуарів, світлодіодів. Наш асортимент регулярно поповнюється новинками, про які ми з радістю повідомляємо вас в смс розсилці. Ми намагаємося урізноманітнити товар, згідно популярним тенденціям і перевагам наших клієнтів.

Купити аксесуари для куль оптом можна тут!

 

Ось вже вісім років наші клієнти обирають саме нас, за що ми безмежно вдячні. Завдяки вашим відгукам ми розуміємо в якому напрямку нам потрібно вдосконалюватися. Ваші позитивні відгуки назавжди залишаються найкращою похвалою для нас і змушують нас рухатися вперед. Ми здійснили понад 40000 замовлень і як наслідок маємо понад 5000 задоволених клієнтів. Для постійних клієнтів у нас діє спеціальна система знижок. Створювати святкову атмосферу і дарувати радість, натомість отримуючи посмішки і радість-найкраща робота. Дякуємо Вам за Вашу відданість і сподіваємося на подальшу співпрацю.

Ваш PartyStuff!