Сучасна людина звикла до поспіху в усьому, адже час - це найцінніше, що у нас є. Швидко рухатися, швидко приймати їжу, швидко реагувати і по максимуму планувати час - запорука успішної людини сучасності.

Багато речей з нашого оточення настільки давно увійшли в ужиток, що здається, ніби-то вони були з нами завжди. Наприклад, паперовий посуд.

Чи знаєте ви, що:

  • Паперові серветки були представлені на зустрічі виробників паперу в 1887 році, тобто цілих 128 років тому;
  • Картонні стаканчики були винайдені в 1908 році Лоуренсом Луелленом, в 1909 році вперше були використані масово Північноамериканської залізничною компанією, а до 1917 року повністю витіснили посуд для загального користування, як негігієнічну. Паперові тарілки та інший посуд з'явилися трохи пізніше.

Так які переваги має картонний посуд? Чому, незважаючи на те, що картонний посуд дорожче, купити її вигідніше, ніж пластикову?

По-перше, посуд з паперу зроблений з натуральних матеріалів, нешкідливих для здоров'я людини. Принт виконується харчовими фарбами.

По-друге, стаканчики з паперу можна повторно переробити, не забруднюючи екологію.

І, нарешті, найприємніше - посуд з картону є в великому асортименті, дозволяючи обрати малюнок на свій смак!

А ще з неї можна зробити прикольні вироби, наприклад - стильну дитячу вазу, виготовлену методом декупаж, або годинник в дитячу кімнату: