гідрогельАквагрунт на нашому ринку з'явився відносно недавно. Давайте розберемося, що ж це таке. Гідрогель декоративний це полімер, всмоктуючий воду, яку в міру необхідності, віддає рослинам. Може мати різну форму і колір - гранули бувають круглі, квадратні, у вигляді фігурок тварин. Така екопочва стала справжньою паличкою-виручалочкою в світі садівників, адже цей дивовижний абсорбент ніколи не дозволить квітам пересохнути!

Інструкція по застосуванню

1. Гідрогель продається в сухому вигляді. Перед використанням його потрібно розмочити. Для цього висипте гранули у велику ємність і залийте великою кількістю води, з урахуванням того, що 100 г сухої речовини вбирає близько 10 л рідини.

2. Якщо Ви плануєте посадити в нього квіти, використовуйте воду, відстояну протягом 3-5 діб, адже від надлишку хлору у водопровідній воді рослини можуть загинути.

3. Аквагель для рослин не є живильним середовищем, тому при замочуванні додайте добрива в воду.

4. Залиште гідрогель на кілька годин для повного набухання, залишки рідини буде зручно видалити за допомогою друшляка.

5. Аквагрунт відмінно підійде для вологолюбних рослин, які люблять розсіяне сонячне світло, так, як прямі сонячні промені можуть викликати цвітіння.

Гідрогель і рослина

6. Для пересадки кращі більш молоді рослини, адже великим буде важко утримувати вертикальне положення через слабку стійкість грунту.

7. Якщо Ви плануєте додати гідрогель в грунт, обов'язково розмочити його перед застосуванням - при розбуханні він може пошкодити коріння рослини.

Аквагель не тільки сподобається Вашим квітам, але і стане відмінним зволожувачем повітря. Дуже красиво виглядає в прозорій вазі, покладений кулями різного кольору. Для декорування дитячих кімнат відмінно підійде гідрогель у вигляді тварин.

І, нарешті, добірка фотографій:

 


Ось так виглядають коріння рослини, що проросли в кульки Аквагель

рослина проросле в гідрогель

Аквагрунт в інтер'єрі

 

Стильне і сучасне рішення