Свято ліхтарів у Китаї

свято ліхтарів в КитаїТрадиція прикрашати будинки, офіси, магазини і ресторани паперовими ліхтариками прийшла до нас з Китаю. Вона має дуже глибоке коріння і кілька версій її походження. Ми розповімо Вам найпопулярнішу з них. Вона пов'язана з приходом до Китаю буддизму в п'ятому столітті до нашої ери. Традиція швидко завойовувала своїх відданих послідовників. Кожен 15 день першого місяця Нового року буддійські ченці присвячували Гаутами Будди. Вони співали мантри в честь Вчителі та віддавали йому шану. Це побачив китайський Імператор і підхопив ідею, трохи її переінакшивши. Він вирішив запалювати різнокольорові ліхтарики на честь Будди і простий народ з радістю підхопив цю ідею. У 104 році до н.е. свято набуло статус державного

Як виглядає сьогодні день День Ліхтарів

У наш час День Ліхтарів - це символ закінчення святкування Нового року, так само це перший повний місяць в році, що наступив. Його відзначають усією країною, дуже урочисто, дружно і видовищно. Підготовка та святкування триває 6 днів, де кожен з днів має свою назву і виконуються строго певні дії:
13 числа - День виставлення ліхтарів;
14 числа - День перевірки ліхтарів;
15 числа - Головний день ліхтарів (Денцзе або Юаньсяоцзе);
16 і 17 числа - День догорання ліхтарів;
18 числа - День зняття ліхтарів.

Звичайно хочеться розповісти трохи про найважливіше дні - 15 лютий

китайські ліхтарики для декоруКитайці купують ліхтарики у величезних кількостях, різноманітних форм, кольорів і розмірів. Прикрашають будинки і офіси, вулиці і торгові центри. Поєднують і створюють композиції застосовуючи на практиці всі свої вміння і здійснюючи найсміливіші фантазії. На ліхтарики наклеюють записки з загадками, господар будинку пропонує гостям відгадати і переможець отримує подарунок. Вважається, що ті, хто відгадає загадку ліхтаря - буде щасливий і успішний протягом всього року. Господині готують традиційні для цього дня їжу і напої: суп з галушками і спеціальні тістечка з рисового борошна із солодкою начинкою, часто з ягідної або фруктової. Їх ще називають рисовими пончиками. Сім'я дружно з'їдає ці тістечка і вірить, що тепер вони завжди будуть разом, їхнє життя стане щасливою і роки, проведені разом будуть довгими і благополучними.

 

 

 

Урочиста хода

Свято починається увечері, коли всі приготування закінчені. Люди ошатно одягаються, збираються сім'ями, великими компаніями, і гуляють по красивому, сяючого тисячами вогнів, рідному місту. Традиційні пісні і танці, фігури змія і народні костюми - все це є непорушним!

У небі - повний місяць, навколо міріади вогнів, поруч - рідні та близькі, а в душі - свято щастя і віри в краще майбутнє. Китайці вважають, що кожен запалений вогонь захищає душі спочилих родичів та береже душу тих, хто тримає ліхтарик. Тому ніхто не стоїть осторонь в цей день. А закінчується це свято залпами вогнів, чудовими феєрверками, осяває нічне небо. Ось така прекрасна традиція прийшла до нас з загадкового Сходу.

Декоративні ліхтарики з паперу

паперові ліхтарики для декору

У нашому магазині Ви знайдете китайські ліхтарики різних кольорів і розмірів. Проста конструкція і яскраві фарби, а також дуже доступна ціна.

Ми пропонуємо створювати свято самим і декорувати свої будинки або торгові площі, кафе і ресторани. В традиції Фен Шуй, ліхтарі - це символ повітря, що володіють енергією Ян.

Правильно розмістивши цей аксесуар - Ви легко активуєте потрібну Вам зону і отримаєте необхідний результат. Самі по собі ліхтарики з паперу - це символ надії і радості, а якщо їх розмістити з урахуванням енергії, що несе їх колір або в правильному місці згідно сторін світу - результат зміниться.

Як залучити потрібну Вам енергію

Червоний - колір пристрасті, любові, вірності. Колір багатства, сили, високої активності, підвищення енергопотенціалу людини. Якщо його розмістити в зоні багатства - він приверне до Вас цю енергію. Саме тому в Китайських ресторанах завжди висять ліхтарі цього кольору. Активізуйте з їх допомогою зону сім'ї і любові в своєму будинку.

Синій і блакитний - жіноча енергія, (в Китаї синій - жіночий колір) символ води. Такими ліхтарями прекрасно прикрашати місця для відпочинку, так як вони сприяють релаксації. Додайте їх у ванній, на веранді, в саду. Можна прикрашати масажні салони і SPA - центри.

Зелений - гармонія, зростання, здоров'я, жіночий початок. Всі заклади, спрямовані на поліпшення здоров'я, омолодження, підтримки краси.

Фіолетовий, бордо, пурпурний - ці кольори приносять зростання фінансового стану, несуть удачу і славу своєму власникові. Розміщуйте їх в офісах і робочих кабінетах. У будинку - повісьте в зону Багатства.

Помаранчевий - колір Сонця, спілкування, любові до життя, веселощів. А значить в клубах, на вечірках, фестивалях, дитячих святах - найкраще місце для них.

Рожевий - колір ніжності, романтичного кохання, юності. Такі ліхтарики прикрасять романтичні побачення, кімнату молодих дівчат, ванну кімнату або спальню.

Шедеври своїми руками

китайські ліхтарикиА для тих, хто любить створювати шедеври своїми руками - це прекрасний аксесуар, який можна красиво доповнити потрібними Вам елементами: квітами, пелюстками, метеликами або сердечками.

Дуже цікаво створювати такі композиції разом з дітками, вони можуть вирізати фігурки або клеїти. Їм буде цікаво оформити ліхтарик для своєї кімнати власноруч, а головне - такого не буде ні в кого! Красиво декоровані ліхтарики - відмінна прикраса будь-якого куточка Вашого будинку.

Увечері на природі підсвітити ліхтарики Вам допоможуть світлодіодні модулі з різними варіантами підсвічування. Ліхтарі, підсвічені таким чином - неймовірно красиво виглядають, додають романтики і затишку в інтер'єр.

Використовуйте такий недорогий і оригінальний елемент декору в своєму інтер'єрі, створіть східний акцент і активізуйте необхідний потік енергії в потрібну сферу життя.